Послуги в сфері нерухомості

Ми пишаємося тим, що надаємо послуги найвищої якості. Наше головне завдання – відповідати очікуванням кожного клієнта. Наша мета – перевершувати їх.

Premier Realty надає чудовий сервіс своїм клієнтам. Покупці предметів розкоші очікують і заслуговують на абсолютну увагу свого агента у сфері нерухомості, оскільки угоди з елітною нерухомістю вимагають особливого відношення та уваги до деталей.

kyiv_real_estate

Послуги

Чим ми можемо вам допомогти ?

Представляємо інтереси Покупця

Маючи великий досвід у галузі девелопменту, архітектури, фінансів та нерухомості, наші агенти забезпечують безперешкодний процес покупки і прагнуть знайти ідеальний будинок або прибуткову нерухомість за найвигіднішою ціною. Наша команда працьовита і старанна, ми дотримуємось філософії, згідно з якою задоволення запитів покупця є ключем до успіху. Наше прагнення діяти чесно, сумлінно, і завжди в дусі інтересів клієнта, є основою всього, що ми робимо.

Представляємо інтереси Продавця

Знайти надійного консультанта з продажу будинку, завдання не просто. Наші агенти – кваліфіковані професіонали з 16-річним досвідом роботи на ринку елітної нерухомості Києва. Команда Premier Realty пропонує широкий спектр консультаційних послуг, задовольняючи потреби всіх типів продавців. Ми розробляємо спеціальну програму для кожного з них, оцінюємо його власність. Наш досвід у маркетингу дозволяє продавати вашу нерухомість за максимально високою ціною. Ми прагнемо досягти максимального результату для наших клієнтів за рахунок проведення умілих переговорів, навичок вирішення суперечок, що виникають, і новаторських маркетингових підходів.

Правовий супровід

Фахівці юридичного департаменту Premier Realty ведуть комплексний правовий супровід угод та інвестиційних проектів будь-якої складності, надають професійні консультації з питань оподаткування. Під час фінансової нестабільності частішають випадки шахрайства під час укладання угод із майном. Таким шахрайством може бути приховування від покупця факту, що об'єкт нерухомості знаходиться в іпотеці, заставі, під арештом та інше. Ми розглянемо всі ризики, які приховує у собі об'єкт власності, здійснимо необхідні перевірки, порадимо способи оптимізації оподаткування платежів за угодою та інше. Корпоративним клієнтам можуть бути надані послуги консультування з питань схем реалізації об'єктів нерухомості, мінімізації правових ризиків та індивідуальних особливостей проекту. Також ми ведемо розробку договорів купівлі-продажу, оренди, суборенди, іпотеки, управління майном, зокрема договорів для нестандартних угод. Ми завжди підходимо до проблем із запобіжним, практичним підходом, пропонуючи цінні рекомендації та поради.

Фінансовий супровід

У фінансовій сфері ми забезпечуємо участь юридичних осіб у інвестиційних проектах, проводимо консультування при залученні фінансування та розподілі грошових потоків. Завдяки ретельній оцінці проекту, ми знаходимо потрібні рішення у всіх фінансових аспектах купівлі/продажу вашого майна. Ми хочемо досягти для вас найкращих результатів і допомогти вам робити правильні дії.

Аналіз ринку та дослідження

Фахівці Premier Realty з дослідження та аналізу ринку активно вивчають динаміку та тенденції на ринку елітної нерухомості. Ми складаємо річні та щоквартальні звіти, в яких міститься аналіз ринку преміальних квартир та будинків, а також заміських будинків та котеджів. Наш спеціаліст допоможе вам з будь-якими дослідженнями, які необхідні щодо власності, у тому числі порадити вам, як найкраще використати отримані звіти.

Інвестиційне планування

Інвестування пов'язане з ризиками та вигодами - і, як правило, чим вищий ризик, тим більша ймовірність отримання значного прибутку чи збитку від інвестованого капіталу. Для досягнення вищої прибутковості необхідно брати він великий інвестиційний ризик. У сфері приватної власності на майно той факт, що ми купуємо фізичну нерухомість, дає багатьом інвесторам певний рівень комфорту. Проте інвестування пов'язане з безліччю непередбачених ситуацій. Наша команда професіоналів складається з провідних експертів у галузі купівлі/продажу житла, які мають багаторічний досвід роботи в різних галузях, включаючи інвестиційне планування. Ми займаємося юридичною та фінансовою оцінкою інвестиційних проектів, аналізом ризиків, розробкою бізнес-планів. Ми використовуємо глибокі знання нашої команди, щоб запропонувати вам найкращий варіант з мінімальними ризиками.

Продаєте чи здаєте в оренду?

Бажаєте розмістити інформацію про вашу нерухомість?

Наші агенти допоможуть правильно та вигідно продати/здати вашу нерухомість з максимальною користю для вас. У нас є велика клієнтська база, яка дозволяє презентувати ваші об’єкти широкої аудиторії. Поради наших фахівців допоможуть вам правильно оцінити вашу нерухомість, підібрати потрібні фотографії та професійно подати ваше оголошення. Ми зробимо все, щоб продати/здати ваше майно у потрібний вам термін.
agent-isolated-2

Професіонали

Наша команда

Наталья Лукьянова более 16-ти лет работает в сфере премиальной жилой и коммерческой недвижимости. Она знает все тонкости и особенности процесса покупки/аренды недвижимости в сфере Luxury. 

Наталія Лук'янова

Керуючий партнер

Имеет 20-летний опыт работы в крупных зарубежных корпорациях. Из них 17+ на финансовых рынках. Экспертиза в области управления проектами и инвестировании.

Анна Сапунцова

Партнер з розвитку бізнесу

Более 10 лет опыта в интернет-маркетинге и PR (в том числе на руководящих позициях - основатель диджитал агентства Madency). Экспертиза в области SEO, PR, копирайтинга.

Виталий Мельник

Менеджер з інтернет-маркетингу

Входит в пятерку лучших адвокатов Украины по уголовному праву согласно версии издания «Юридическая практика». 

Ключевые практики: налоговое право, трансфертное ценообразование, судебные споры. 

Артем Середа

Юрист

Compare listings

Порівняйте