Нерухомість твоєї мрії

Виберіть ту розкіш, що вам підходить

Думаєте про продаж?

Хочете розмістити інформацію про вашу нерухомість?

Наші агенти допоможуть правильно, вигідно та швидко продати або здати вашу нерухомість. Велика клієнтська база дозволяє презентувати ваші об’єкти широкїй аудиторії, а поради наших спеціалістів допоможуть правильно оцінити вашу нерухомість, підібрати потрібні фотографії та професійно подати ваше оголошення.
agent-isolated-2
Наші переваги

Переваги роботи з нами:

20 років

20-річний досвід роботи у сфері житлової нерухомості

1000+

Понад 16 років роботи у Luxury-сегменті, понад 1000 успішних угод

Великобританія

Багато років працюємо з британським ринком у партнерстві

Весь світ

Мережа клієнтів у Нью-Йорку, Майямі, Монако

Зв'язатися з нами

Готові поговорити з експертом?


Що про нас говорять

Відгуки наших клієнтів

Я пишу, щоб висловити свою вдячність за вашу чудову роботу. Я працював з Наталею, яка на моє прохання підібрала 4 об'єкти для інвестування (з прибутковістю 10-12% річних) у самому центрі Києва, на вул. Пушкінська, Прорізна, Костьольна та Велика Васильківська. Я без вагань рекомендую Premier Realty, і сподіваюся, що буду мати можливість попрацювати з вами в майбутньому
по Фредерік Платель,
Бельгія
Мій досвід роботи з Premier Realty перевершив усі очікування, ви виконали всі дані нам обіцянки. Компанія допомогла підібрати та придбати 4 об'єкти нерухомості, 3 об'єкти переробили під апарт-готель у самому центрі Києва на вул. Софіївська. Я дуже задоволений тим, що вибрав Premier Realty. Успіхів вам!
по Юрий Гончарук
Київ
Перш за все хочу сказати, що з вами було приємно працювати. Я вдячна команді за професіоналізм, оперативність та грамотне ведення переговорів. Команда допомогла мені знайти особливу статусну квартиру з гарним краєвидом на вул. Архітектора Городецького. Весь процес та угода були організовані ідеально.
по Галина
Київ

Compare listings

Порівняйте